Tepelná čerpadla


Tepelná čerpadla typu vzduch-voda a země-voda se používák vytápění objektů a ohřevu TUV stále častěji a z to z těchto důvodů:

  • nízké provozní náklady
  • ekologická a šetrná k životnímu prostředí
  • výkonná, nenáročná na údržbu a plně automatická
  • možnost získání výhodného energetického tarifu (22hodin nízký tarif, 2 hodiny vysoký tarif)


PANASONIC AQUAREA

Tepelná čerpadla AQUAREA v kombinaci s fotovoltaikou využívají k vytápění a ohřevu tepelnou energii ze vzduchu a zároveň elektrickou energii vyrobenou fotovoltaickými panely.
Panasonic přichází s inovacemi v oblasti účinného vytápění a klimatizace domů a díky unikátnímu sloučení se solární energií je ještě účinnější.

Pokud hledáte efektivní způsob vytápění, chlazení domu a nebo ohřev užitkové vody, které nezatěžuje životné prostředí s ekonomickými provozními náklady a nenáročnou údržbou, tepelná čerpadla spolu s fotovoltaikou jsou určené právě pro Vás!
Systém umožňuje plynulou regulaci a využívá beztlakových akumulačních nádob FATBOY.

Díky inteligentnímu systému řízení výroby z vlastní fotovoltaické elektrárny snížíte náklady na spotřebu energie domácnosti a navíc budete nezávislí na cenách energie a její distribuce.

STIEBEL ELTRON

Moderní tepelné čerpadla od společnosti Stiebel Eltron v typologii vzduch-voda a země-voda nabízí možnost velké redukce nákladů na energie při vytápění objektu, ohřevu teplé užitkové vody a klimatizování. Tyto výkonné systémy využívají energii z obnovitelných zdrojů po celý rok a díky ní jsou systémy velice ekonomické, plně automatické a hlavně ekologické.

Stiebel Eltron WPF země-voda

Tepelné čerpadlo země-voda využívá jako zdroj energie zemské teplo. Teplo získané z přírodní energie, můžeme použít v závislosti na použitém tepelném čerpadle k topení a k ohřevu teplé užitkové vody.
Navíc je možné v létě využít ke chlazení a příjemnému temperování obytných místností.

Stiebel Eltron WPL vzduch-voda

Tepelné čerpadlo země-voda využívá jako zdroj energie teplo ze vzduchu a je možné jej použít k ohřevu teplé užitkové vody a topení.
Inteligentně a hospodárně lze využívat tepelné čerpadlo v průběhu celého roku bez ohledu na okolní teplotu vzduchu. Navíc je možné v létě využít ke chlazení a příjemnému temperování obytných místností.

 

 

Poptávkový formulář