Ariston NUOS s tepelným čerpadlem

závěsné provedení Ariston Nuos Evo o objemu 80l a 110l
stacionární provedení Ariston Nuos o objemu 200l, 250l
stacionární provedení pro solární termický systém Ariston Nuos SOL o objemu 250l

Interiérový závěsný nebo stacionární ohřívač s tepelným čerpadlem vzduch-voda k ohřevu TUV.

Úspora energie 70% ohřívač vody s tepelným čerpadlem snižuje spotřebu až 70% oproti tradičním elektrickým ohřívačům.

Funkce ECO ohřívače Ariston NUOS ohřívá vodu až na teplotu 55°C výhradně za použití tepelného čerpadla bez pomoci přídavného ohřevu.

Moderní technologie NUOS využívá termodynamický cyklus pro ohřev vody obsažené v ohřívači prostřednictvím vzduchu nasávaného z tepelného z tepelné jednotky, přeměňuje přirozený tepelný tok.

Funkce ANTILEGIONELLA automatické měsíční cykly dezinfekce nádrže. Ohřívač ohřeje vodu na 65°C, aby se zničili veškeré mikroorganismy.

Ochrana nádoby ohřívače pomocí hořčíkové anody s aktivní PRO-TECH technologií proti korozi, které nevyžaduje údržbu.

 

 • Topný faktor od 3,4 při 20°C dle (EN 255-3)
   
 • Záruka 5 let
   
 • LCD Displej
   
 • Čtyři programové funkce (GREEN, BOOST, AUTO, ANTI-LEGIONELLA)
   
 • Přídavný elektrický ohřev
   
 • Průměrná spotřeba tepelného čerpadla od 0,31 kW

 

Ocenění Trophée de la Maison

Udělování cen Trophées de la Maison pořádá každoročně organizace Monadia, první centrum francouzských spotřebitelů pro jakost. Tyto ceny jsou udělovány nejlepším výrobkům pro domácnost dostupným na francouzském trhu.

Po skvělém zvládnutí jakostních zkoušek pro ročník 2013 - 2014 byly ohřívače vody na bázi tepelného čerpadla Nuos vyráběné společností Ariston podpořeny francouzskými spotřebiteli, kteří je měli možnost odzkoušet v podmínkách reálného užití. 85 % z nich se vyjádřilo, že jsou připraveni používat výrobek díky jeho šetrnosti k životnímu prostředí a ekonomické výhodnosti.

Mnozí z nich se vyjádřili ve smyslu, že «ohřívače vody Nuos jsou ekologicky šetrné a mohou být naprogramovány tak, aby vyhovovaly specifickým potřebám a podmínkám a nepřetržitě dodávaly horkou vodu»; «tepelné čerpadlo a funkce Boost společně zaručují vysoké energetické úspory».

Snadnost používání byla další výhodou často zmiňovanou uživateli: «obsluha je snadnější než u automatické pračky», «snadno programovatelný», «vynikající výrobek, skvělý design a snadná obsluha», zaznělo v jejich komentářích.

Ziskem této prestižní ceny prokázaly ohřívače vody Ariston Nuos, že dokážou splnit různorodé potřeby zákazníků a jsou špičkovým výrobkem, který je navíc ekologicky šetrný, cenově efektivní a nabízí vysokou úroveň uživatelského komfortu.


Ariston Nuos 250 SOL

 

Více informací a aktuální ceny naleznete zde
https://www.obchodsolar.cz/tepelna-cerpadla

 

Poptávkový formulář